OKEMOS Okul ve Kent Mobilyaları

OKEMOS, 2004 yılında ‘Okemos Eğitim Araçları Mobilya San. Tic. Ltd Şti’ ünvanı ile İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren “OKEMOS” markası ile faaliyetlerini sürdürmektedir. OKEMOS, 10 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Üretim ve montajlamada 73 kişilik uzman bir kadro ile sektöründe stok tutabilen birkaç firmadan birisidir. OKEMOS tecrübeli ve yenilikçi kadrosu ile maksimum müşteri memnuniyeti felsefesi ile sektörün lider firmalarından biridir.OKEMOS 35 adet ahşap işleme makinesi ile ihtiyaçları karşılayabilecek ve stok oluşturabilecek bir makine parkuruna sahiptir. Bu nedenledir ki projeli işlerde deneyimli kadrosuyla anahtar teslim işler alıp bitirebilmektedir.

Üretimini yaptığımız ürünler: Anaokulu mobilyaları, okul masa ve sıraları, okul dolapları, kütüphane sistemleri, z-kütüphane, okul kantinleri ve yemekhane masaları, kütüphane sistemleri ve z-kütüphane, ahşap oyun grupları, salıncaklar, tahterevalli, park bahçe mobilyaları, ahşap kamelyalar, pergoleler, piknik masaları, bank grupları, park bahçe çöp kovaları ve saksıları.

OKEMOS Misyon ve Vizyon

Bu oyunu en iyi oynayabilmek de iyi bir eğitimle olmaktadır. Eğitime ne kadar erken başlanırsa nitelikli insana da o kadar erken ulaşılır. Bu sebeple son yıllarda ülkemizde okul öncesi eğitimin önemi daha iyi anlaşılmaya başlamıştır.

Hayatı oyundan ibaret gören çocukların ilk eğitimi oyun içerisinde başlar. Uzmanlar çocuğun merak duygusunu uynaduracak, kendini ifade etmesini sağlayacak bir ö n eğitimin onu hayata ve okula hazır kılacağını belirtmektedirler.

Okul öncesi eğitimde çocuklar uzmanların gözetiminde eğitici yayın ve oyuncaklarla pisikomotor, özbakım becerileri, bilişsel, sosyal, duygusal ve dil gelişimini sağlarlar. Okul öncesi eğitimde gerekli olan oyuncak ve materyallerde hedeflenen eğitim kalitesine ulaşmada büyük önem arz etmektedir.

Aranması gereken, materyal veya oyuncağın çocuğu eğlendirip onun zamanını tüketmesi değil, zihinsel ve bedensel olarak çocuğun gelişmesine olan katkısıdır.

OKEMOS olarak çalışma prensibimiz üründe, hizmette ve karşılıklı ilişkilerde kalite ile birlikte eğitimde ve insanda kaliteyi yakalamaktır.


Okemos Anaokulu Sınıfları Okul Mobilyaları Üniversite Amfileri Konferans Salonları Z-Kütüphane Oyun Grupları

Okemos Kronoloji